• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

GÖNÜLDEN KALBE

İnternet Sitemize Hoş Geldiniz

DUA

Ey her şeye gücü yeten Kadiri mutlak olan Allahım تَبَارَكَ الَّذِي بِيَدِهِ الْمُلْكُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ Ey her şeyin sahibi, her şeyin idaresi elinde olan Allahım الَّذِي خَلَقَنِي فَهُوَ يَهْدِينِ Ey bizleri yaratan ve bize doğru yolu, hakkı, hakikati gösteren Allahım وَالَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ Ey bize yediren ve bize içiren Allahım وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ Ey Hastalandığımız zaman bize şifa veren Allahım وَالَّذِي أَطْمَعُ أَن يَغْفِرَ لِي خَطِيئَتِي يَوْمَ الدِّينِ Ey hesap günü hatalarımızı bağışlayacağını umduğumuz Allahım. الَّذِي خَلَقَ الْمَوْتَ وَالْحَيَاةَ لِيَبْلُوَكُمْ أَيُّكُمْ أَحْسَنُ عَمَلاً İnsanların hangilerinin güzel ameller yapacağını imtihan etmek için ölümü ve hayatı Yaratan Allahım. إِنَّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ Ey kalplerin içindekini bilen Allahım, Bizleri Senin yüceliğini idrak edip sana hamd edenlerden eyle Allahım.

Vermiş olduğun nimetlerin farkında olup şükredelerden eyle Ya Rabbi

Alemlere Rahmet olarak gönderdiğin Peygamberimiz Efendimiz Muhammed Mustafa s.a.v’in izinden gidenlerden eyle Allahım.

Kur’anı-ı Kerimi doğru okuyan, doğru anlayan, doğru uygulayanlardan eyle Allahım.

Kur’an-ı Kerimin beyanlarını, emir ve yasaklarına uyanlardan eyle Allahım.

Kur’an-ı Kerim’in وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ يُقْتَلُ ف۪ي سَب۪يلِ اللّٰهِ اَمْوَاتٌ بَلْ اَحْيَاۤءٌ وَلٰكِنْ لَا تَشْعُرُونَ “Şehitlere ölüler demeyiniz” ayetinin sırrını bilenlerden eyle Allahım.

Hz. Peygamberimiz Efendimiz Muhammed Mustafa s.a.v’in “Şehitlik makamı Peygamberlik makamından sonraki en yüksek makamdır” sözüyle müjdelediği yüce makama namzet olanlardan eyle Allahım.

15 Temmuz gecesindeki ağır imtihanımızda ulul emre itaat ederek Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın sesine kulak vererek meydanlara inen, en değerli varlıkları olan canlarını sana teslim eden güzel kullarını şehitlik mertebesine kabul eyle Elinde silahı olmadığı halde, darbecilerin kullandığı tankların önüne bedenlerini koyarak engel olmak isteyen yiğit kullarının şehadetini kabul eyle! Özel Kuvvetler Komutanlığında görevliyken, 10 korumasıyla görev mahallini işgale yönelen darbeci genarale kurşun sıkarak karargahının işgaline ve olabilecek birçok zulme ve darbeye engel olan Niğdeli şehidimiz Astsubay Ömer Halisdemir’in şehadetini kabul eyle, onları neslimize ve bize örnek eyle!

Darbe kalkışmasına engel olmaya çalışırken hayatlarını feda eden asker, polis, sivil bütün Şehitlerimize rahmet eyle Allahım.

Hayasız kalkışmayı bedenlerini siper ederek durduran şehitlerimizi, şehitlerin efendisi Hz. Hamza ile birlikte haşreyle Allahım. Allahım, Şehitlerimizi peygamberlerle, şehitlerle, salihlerle birlikte haşreyle. Allahım, Şehitlerimizi Kur’an-ı Kerim’de medhettiğin Bedir, Uhud şehitleriyle birlikte haşreyle. Şehitlerimizi Malazgirt, Çanakkale, Sakarya şehitleriyle birlikte haşreyle Allahım. Şehitlerimizin annelerine babalarına, eşlerine, çocuklarına, kardeşlerine ve bütün milletimize sabrı cemil ihsan eyle

Gazilerimizi şehadet sevabından hissedar eyle. Gazilerimize hayırlı uzun ömürler ihsan eyle Yaralı kardeşlerimize acil şifalar ikram eyle

Din için, İman için, Vatan toprağı için, milletimizin huzuru için canını feda etmeyi göze alan Kahraman askerimizi, polisimizi, korucularımızı muhafaza eyle Allahım. Devletine itaatten, milletine hizmetten başka bir amacı olmayan, kalkışma içine girmeyen, Kahraman Silahlı Kuvvetlerimizi, görevini şerefle yapan Mehmetçiğimizi muvaffak eyle. Devletine itaatten, milletine hizmetten başka bir amacı olmayan Kahraman Emniyet güçlerimizi, polisimizi muvaffak eyle. Askerimizi ve polisimizi muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin birliğini muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin dirliğini muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin istiklalini muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin kardeşliğini muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin beraberliğini muhafaza eyle Milletimizin ümmet olma bilincini muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin dinini, inancını muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin sabrını muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin aklını muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin huzurunu muhafaza eyle Milletimizin ve ümmetin canını muhafaza eyle Vatanımızı, toprağımızı muhafaza eylemeyi naasip eyle!

Allahım, sana münacaat ediyorum, arz ve havale ediyorum;

Kur’an haksız yere adam öldürmeyin dediği halde, bu darbeciler, masum Müslüman kardeşinin üzerine kurşun sıktırdı. Masum kardeşlerimizin üzerine bombalar attılar. Milletinin üzerine tankları sürdürdüler. Milletine kurşun sıktılar.

Allahım, dinimiz, insanların kusurlarını ve gizli hallerini araştırmayı yasakladığı halde, içimizden bir grup; Milletinin yatak odasına kadar mahrem hayatlarını kasete çektirdi. Devlet adamlarını kendi amaçları doğrultusunda çalışması için şantaj yaptırdı. Her fırsatta karanlık odalarında yeni bir oyunlar planlayarak devleti çalışamaz hale getirdi, getiriyor.

Allahım Sen her şeyi en iyi bilensin. Allahım Sen herşeyden haberdarsın. İnsanların açıktan yaptıklarını da gizlediklerini de biliyorsun. Kalplerde olanı sadece Sen bilirsin. Milletimizi derin acılara boğan Milletimizin istikbalini karartan, Bu hain eylemleri yapmakla milletine acılar yaşatan, dahili ve harici düşmanlarımızı sevince boğduran, Devletimizin büyümesini, gelişmesini, zenginleşmesine engel olan, Kur’an haksız yere adam öldürmeyin dediği halde, masum Müslüman kardeşinin üzerine kurşun sıktırdığı için müstekbir liderlerini ve peşine taktıklarını bertaraf eyle Masum kardeşlerimizin üzerine bombalar attırdığı için bertaraf eyle. Milletinin üzerine tankları sürdürdüğü için her türlü tuzaklarını başlarına geçir ya rabbi.

Silahlı kuvvetlerimizin bu bataklığı kurutup inlerine girip tuzaklarını başlarına geçir ya rabbi Milletine kurşun sıktırdığı için bertaraf eyle Milletimizin meclisini bombalattığı için bertaraf eyle Allahım bir türlü uslanmayan, bize defalarca acılar yaşatan, dinimize-milletimize zarar verenleri ıslah eyle, Milletimizin dini duygularını hayır hasenat adı altında sömürdüğü için bertaraf eyle

Her karış toprağı şehid kanlarıyla sulanmış cennet vatanımızı karıştırmak isteyen harici düşmanları ve onların işbirlikçileri olan dahili ve harici vatan hainlerini bertaraf eyle.

Kur'an ve Sünnete uygun yaşamayı nasip eyle. Çocuklarımızı, bizleri ve milletimizi bu terör yapısından muhafaza eyle, Çocuklarımızı ve bizleri namazını devamlı kılanlardan eyle Hastalarımıza şifalar ihsan eyle Dertli kullarına devalar, borçlu kullarına edalar nasip eyle Ulema ve Ümeramıza hayırlı uzun ömürler ihsan eyle Ulema ve Ümeramıza sağlıklı uzun ömürler ihsan eyle Ulema ve Ümeramıza bereketli ömürler ihsan eyle Ulema ve Ümeramızı her türlü tuzaktan muhafaza eyle Ulema ve Ümeramızı her türlü fitneden muhafaza eyle Ulema ve Ümeramızı her türlü iftiradan muhafaza eyle Ulema ve Ümeramızı her türlü ajanlardan muhafaza eyle Ulema ve Ümeramızı her türlü görünür- görünmez belalardan muhafaza eyle Ulema ve Ümeramızı Parelel Yapının şerrinden muhafaza eyle Ulema ve Ümeramızı her türlü dahili ve harici şerlerden muhafaza eyle Her türlü görünür- görünmez belalardan muhafaza eyle

Allahım Peygamberimizin hürmetine, Kuran-ı Kerim hürmetine, İsm-i Azamın hürmetine cümle mümin ve müminatı, bu Şeytanlaşmış münafıkların şerlerinden bizleri muhafaza eyle.

Emiyet Güçlerimizi, milletimizi, vatanımızı, ümmetimizi muhafaza eyle. ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA RASULALLAH ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA HABİBALLAH ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA SEYYİDEL EVVELİNE VEL AHİRİN VEL HAMDU LİLLAHİ RABBİL ALEMİN Not. Duanın tamamı bana ait değildir

ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret77799
SEÇME YAZILAR